Przemysł lotniczy

Komponenty stosowane w przemyśle lotniczym muszą sprostać ekstremalnym wymaganiom. Współpracujemy z dostawcami z doświadczeniem w tym sektorze, takimi jak CTI Electronics i OTTO, aby zapewnić, że produkty, które dostarczamy spełniają precyzyjne wymagania tej branży.

Rolniczy

Współpracując z dostawcami, w tym CTS i SureGrip, firmami z dużym doświadczeniem w branży ciężkiego sprzętu rolniczego i budowlanego, Nexus ma wyjątkową pozycję do doradzania i projektowania komponentów, które sprawdzają się w zastosowaniach rolniczych.

Audio

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy w czołówce naszych dostawców branży audio i jesteśmy dumni, że możemy współpracować z takimi dostawcami, jak OTTO i Mardquardt Switches, których gama Pro Audio jest jednym z najbardziej przyciągających uwagę produktów. Oferujemy gamę podświetlanych przycisków, przełączników dźwigniowych, przełączników kołyskowych i przełączników obrotowych.

Automobilowy

Dostawcy w branży motoryzacyjnej muszą dostosowywać się do zmian iw pełni świadomi aktualizacji przepisów, materiałów i technologii. Dzięki dostawcom takim jak Marquardt i OTTO Nexus może dostarczyć klientom samochodowym dokładnie taką specyfikację, jakiej potrzebują.

Lotnictwo

Branża lotnicza potrzebuje dostawców o międzynarodowym zasięgu, znających wyspecjalizowane potrzeby i rygorystyczne przepisy obowiązujące w branży. Nasi dostawcy, w tym Electronic Hardware Corporation w Nowym Jorku, mają doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb tego globalnego rynku.

Reklama w telewizji

Nexus Components zapewnia fachowe wsparcie techniczne i komercyjne, gdy tego potrzebujesz. Dostarczając niektóre z najbardziej popularnych komponentów o wysokiej jakości, możemy pracować z Tobą od fazy projektowania Twojego projektu

Obrona

Zastosowania wojskowe oznaczają ekstremalne środowiska - i potrzebę produktów, które mogą wytrzymać dzikie zakresy temperatur i atak wiatru, pogody i zanieczyszczeń. Produkty, takie jak nasze uszczelnione przełączniki i niezawodne, wytrzymałe sterowniki OTTO są testowane w celach wojskowych.

Przemysłowy

Dzięki szerokiej gamie produktów, które wytrzymują ekstremalne temperatury, intensywne użytkowanie i niebezpieczne elementy, możemy z Tobą pracować, aby znaleźć odpowiednie produkty do wszystkich zastosowań przemysłowych.

Manafacturing

Nexus dostarcza wysokiej jakości przełączniki, joysticki na klawiaturę, uchwyty, pokrętła kontrolne, ekrany dotykowe i przekaźniki półprzewodnikowe do sektora produkcyjnego. Nasze doświadczenie oznacza, że ​​możemy sprostać wymaganiom branży produkcyjnej w zakresie precyzji, jakości i bezpieczeństwa.

Morski

Przemysł morski wymaga wysokich standardów bezpieczeństwa i niezawodności. Niezwykle zróżnicowany sektor, wymaga szerokiej gamy komponentów i materiałów. Nexus oferuje szereg komponentów, w tym produkty uszczelniające Zago, przełączniki Ruffy Joysticks i OTTO, które mogą wytrzymać trudne warunki pracy i narażenie na wodę, olej i inne zanieczyszczenia.

Medyczny

W środowisku medycznym kluczowe znaczenie ma czystość i niezawodność. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym zaciski medyczne EHC i klawiatury medyczne ActiveKey, aby zapewnić komfort i zapobiegać zanieczyszczeniom krzyżowym. Oferujemy również pełną gamę przełączników i sterowników, klawiatur i wyświetlaczy, które mogą sprostać wymaganiom branży medycznej.