O nas.

Nexus Components to firma rodzinna oferująca wysokiej jakości rozwiązania dla klientów poszukujących najwyższej jakości produktów i doświadczenia w projektowaniu.         

Dzięki ponad 70 połączonym latom w komponentach elektronicznych i elektrycznych pracujemy tylko z dostawcami, którzy podzielają naszą wizję najwyższej jakości usług i doskonałości.         

Nasza reputacja została zbudowana na naszej osobistej obsłudze i dbałości o konkretne potrzeby naszych klientów. Polegają one na wysokiej jakości projektowaniu i budowaniu, od deski kreślarskiej do końcowego rezultatu.         

Współpracujemy z partnerami, w tym kontrolami Ruffy, OTTO, Marquardt i Sure Grip, dostarczając najwyższej jakości produkty, które możemy osobiście dostosować do Twojego końcowego zastosowania.         

Nasze wyjątkowe relacje z tymi dostawcami oznaczają również, że możemy dostarczyć Twoje towary do Ciebie, gdy ich potrzebujesz.         

Dzięki klientowi z branży produkcyjnej, transportowej, rolniczej i budowlanej dysponujemy doświadczeniem i wiedzą techniczną, aby zaoferować najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.         

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich naszych produktów i usług.

Nexus Components Supplied The Martian